Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!DIFUZINĖ PLĖVELĖ Klöber Permo® easy H


Tai aukštų technologijų ("High - Tech") didelės difuzinės gebos kelių sluoksnių stogo plėvelė. Jos sustiprinta struktūra atspari plyšimui ir slydimui. Hidrofobinė plėvelė neplyšta kalant vinis. Labai atspari UV spindulių poveikiui. Koeficientas Sd 0,02 m. "Permo easy H" tinka stogams su lentų pagrindu arba be jo bei stogams su ventiliacine anga, kurių apačia padengiama apšiltintąja difuzine plėvele.


Prieš spinduliavimą, drėgmę ir plyšius

Net esant intensyviam spinduliavimui, išlieka atspari ultravioletiniams spinduliams 4 mėnesius.

Medžiaga "Klöber Permo" nepaprastai ilgai gali likti po atviru dangumi, todėl Jums lieka užtektinai laiko uždengti viršutinį stogo dangos sluoksnį.

Intensyvus ultravioletinis spinduliavimas, net esant tiesioginiams saulės spinduliams, nekenkia poliolefinui, pagamintam pagal naujausią technologiją. Tai labai svarbu užsitęsus statybos darbams arba palikus atskiras stogo vietas neuždengtas.

"Klöber Permo" atlaiko didžiulį vandens spaudimą, ir tai leidžia išvengti "palapinės efekto". Jūs žinote, kad palietus drėgną nuo lietaus palapinės stogą, vanduo prasiskverbia per medžiagą ir nubėga pirštu. Dėl ypatingos "Klöber Permo" struktūros tai yra neįmanoma. Šios medžiagos atsparumas vandeniui pagal DIN 53886 atitinka > 1550 mm H2O.

Pjaukite peiliu, o ne kirpkite žirklėmis

Nors "Klöber Permo" yra tvirta ir nesideformuoja, ją galima nesunkiai pjauti peiliu. Nereikia žirklių nedidelėms įpjovoms, pvz., prie kaminų ir antenų.

Taip izoliuoti stogai sukuria sveikas gyvenamąsias patalpas.

Pastogės vis dažniau rekonstruojamos į gyvenamąsias patalpas. Tam reikia geros termoizoliacijos ir pamušalinių stogo dangos medžiagų, kurios būtų pakankamai pralaidžios tais atvejais, kai izoliacinės medžiagos dedamos per visą gegnių storį. Difuzinė plėvelė, panašiai kaip sveika oda, praleidžia drėgmę, todėl iš vidaus ant stogo neatsiranda kondensato. Tuo pačiu metu į patalpas neprasiskverbia nei vanduo, nei vėjas.

"Klöber Permo® easy H" atitinka visus šiuos reikalavimus ir užtikrina maksimalią difuziją.

"Klöber Permo® easy H" lengviausia iš visų firmos "Klöber" difuzinių paklojamųjų medžiagų. Ji sudaryta iš trijų pluošto ir poliolefino plėvelės sluoksnių. Tai medžiaga, turinti geresnius negu vidutiniai rodikliai visose srityse. "Permo® easy H" skirta visiems neapkaltiems stogams, nesvarbu ar tarp gegnių naudojamos izoliacinės medžiagos. Iš abiejų difuzinės polietileninės plėvelės pusių yra priklijuoti tvirti ir ultravioletiniams spinduliams atsparūs pluoštai. Kadangi pluoštai yra ypač tvirti, darbo metu Jums nekils jokių sunkumų.

Išnaudokite visas galimybes, kad neprasiskverbtų vanduo. Hidrofobiškai apdorojant paklojamąsias medžiagas, firmai "Klöber" pavyko išvengti vandens įsisunkimo. Tam tikromis sąlygomis aplink vinis ir sąvaras galima buvo pastebėti kapiliarinius efektus. Medinės konstrukcijos sugerdavo išorėje esantį vandenį. Apsisaugojimas nuo vandens prasiskverbimo į stogo konstrukcijas vadinamas "hidrofobavimu". Esant normalioms oro sąlygoms stogo karkasas, esantis po atviru dangumi, visada išlieka sausas. Tai parodo kokybišką konstrukcijos apsaugą.

 Hidrofobiškai apdorojus paklojamąsias medžiagas, vandens lašai rieda žemyn

Firmos "Klöber" inžinieriai, taikydami specialų gamybos metodą, pasiekė aukštą pluošto hidrofobiškumo lygį. Toks pluoštas atsparus net dideliam vandens kiekiui. Hidrofobinė pluošto danga, susitraukdama, kaip apsauginis skydas, visiškai padengia pluoštą. Mažiausi vandens lašai, esant net nedideliam stogo nuolydžiui, negali išsilaikyti ir nurieda difuzinės plėvelės paviršiumi.

Spalva: smėlio/ balta;

Svoris, g/m2: 125;

Garo pralaidumas: > 1200 g/m2;

Atsparumas vandeniui: > 1500 mm H2O;

Sd koeficientas DIN 52615: < 0,02 m;

Hidrofobavimas: nėra;

Medžiagų klasė pagal DIN 4102: B2, patikrintos;

Atsparumo temperatūrai intervalas: nuo -40° iki 80°C kabančios ir gulinčios;

Atsparumas aplinkos poveikiui: 4 mėnesiai.

Matmenys:

Rulono plotis: 1,5m;

Rulono ilgis: 50m;

Rulono plotas: 75 m²;

Rulono svoris: ≈ 12,5 kg.