Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!DVIPUSIO LIPNUMO AKRILINĖ JUOSTA Klober Tacto


Tacto - tai nauja karta dvipusių lipniųjų juostų, kurios leidžia profesionalius darbus ant stačių stogų atlikti paprastai, greitai ir patikimai. Daug apatinio sluoksnio gabalų ir skardų iš išorės kvalifikuotai, saugiai galima suklijuoti su “Tacto”. 


Klijų tvirtumas yra patikrintas ir papildomai sutvirtintas pluoštine medžiaga. Naudojimas labai paprastas: “Tacto” reikia užklijuoti ant apatinio lakšto, o pabaigus be jokių įrankių staiga nuplėšti. Po to uždėti kitą lakštą, nuklijavus lipniosios juostos pagrindą, prispausti.

Dėl savo ypatingo stiprumo “Tacto” suklijuoja šlapius paviršius. “Tacto” yra bespalvė ir ant rankų nepalieka jokių klijų pėdsakų. Minimali darbinė temperatūra yra 5°C. 

"Tacto" yra pagaminta be teršiančių aplinką komponentų, be chloro ir formaldehidų bei tirpiklių. 70 % nuplėšiamos lipniosios juostos pagrindo sudaro perdirbtas popierius. Ir perdirbamas “Tacto” yra neutralaus kvapo, be kenksmingų garų.

“Tacto” yra dvipusė naujausia technologija pagaminta lipnioji klijuojamoji juosta iš akrilo klijų. Ji sutvirtinta siūlais. Tvirta ir ilgalaikė, senėjimui atspari “Tacto” atlaiko nuo -40°C iki 90°C temperatūrą. Atsparumas rūgštims ir šarmams taip pat yra didžiulis, kaip ir atsparumas UV bei skysčių nepralaidumas.