Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!APSAUGINĖ PRIEŠGAISRINĖ TVORELĖ SU (BE) SNIEGO UŽTVARA


Pastatuose, kurių aukštis nuo žemės paviršiaus iki karnizo arba išorinės sienos viršaus (parapeto) didesnis kaip 10 m, o stogo nuolydis – iki 12 proc., taip pat pastatuose, kurių aukštis iki karnizo didesnis kaip 7 m, o stogo nuolydis didesnis kaip 12 proc., būtina ant stogo įrengti ne žemesnę kaip 0,6 m tvorelę.

Apsauginės stogo tvorelės šlaitiniams stogams gaminamos iš plieninės juostos su kampuočiu, į kurį įstatomas vamzdis. Priklausomai nuo stogo dangos, tvorelės laikikliai gali būti vientisi arba su papildomomis plokštelėmis tvirtinimui ant falco.

 

 

 


Ištrauka iš Statybos tehninio reglamento S.T.R.2.01.01(2):1999 (aktuali redakcija:

“Pastatuose, kurių aukštis nuo žemės paviršiaus iki karnizo arba išorinės sienos viršaus (parapeto) didesnis kaip 10 m, o stogo nuolydis – iki 12 proc., taip pat pastatuose, kurių aukštis iki karnizo didesnis kaip 7 m, o stogo nuolydis didesnis kaip 12 proc., būtina ant stogo įrengti ne žemesnę kaip 0,6 m tvorelę. Neatsižvelgiant į pastato aukštį, tvorelė įrengiama ant eksploatuojamų plokščių stogų, balkonuose, lodžijose, išorinėse galerijose, atviruose išoriniuose laiptuose, laiptinių maršuose ir aikštelėse“.

Tvorelės kaip ir kiti gaminiai gali būti cinkuotos (karštuoju būdu) arba dažytos milteliniu būdu pagal RAL spalvų paletę.