Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!FAKRO PAKELIAMI - APVERČIAMI STOGO LANGAI


Pakeliami - apverčiami langai FPP preSelect - tai naujos kartos langas, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.


Pakėlimo būdas - tai galimybė laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0° iki 35° intervalu. Apvertimo būdas - langą galima apsukti 180° apie ašį, esančią ties lango viduriu.

Naujoviška ir patentuota apkaustų sistema užtikrina visišką varčios stabilumą esant bet kuriai atidarymo padėčiai. Langas atidaromas su rankena, esančia varčios apačioje. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio, esančio staktos šone, pagalba. Šis jungiklis yra lengvai pasiekiamas atidarius langą.

Lange FPP naudojama efektyvi orlaidė V35, kuri užtikrina pastovų ir optimalų gryno oro pateikimą, esant uždarytam langui. Orlaidės pralaidumas, priklausomai nuo poreikių, gali būti laisvai reguliuojamas.

Lango savybės:

  • Langas turi termoizoliacinį stiklo paketą, kurio koeficientas U stiklo = 1,0 W/m2K,

  • Langai gaminami iš pušies medienos, impregnuotos vakuume, tris kartus lakuotos akriliniu laku,

  • Langas atidaromas su rankena, esančia varčios apačioje. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio, esančio staktos šone, pagalba. Šis jungiklis yra pasiekiamas atidarius langą,

  • Langas gali būti montuojamas stoge su 15° - 55° nuolydžio kampu,

  • Langas turi plačią gamą papildomu aksesuarų, tokius pat kaip ir apverčiamas langas.