Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!FAKRO IŠLIPIMO LIUKAI, STOGO IŠLIPIMO LANGAI


Pagrindinė šių liukų funkcija yra saugiai, greitai ir patogiai išlipti ant stogo. Efektyviai apšviečia, galimybė vėdinti patalpas. Yra šildomų ir nešildomų patalpų liukų modeliai.


Išlipimo stogo langas FW_

Skrtas gyvenamosioms šildomoms patalpoms. Apjungia stogo lango ir išlipimo lango privalumus. Gali būti atidaromas į kairę arba į dešinę pusę. ( FWL-U3 kairinis, FWR-U3 dešininis , natūralios medžio spalvos langas LUX (laminuotas ,Ustiklo = 1,1 W/m2K. montuojamas termoizoliacinis ,vienos kameros stiklo paketas 4H-16-4T)).

Išlipimo stogo langas WLI

Išlipimo langas WLI  skirtas tik neapšildomoms patalpoms. Išlipimo langas WLI yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Gali būti atidaroma į dešinę arba į kairę pusę. WGI turi dviejų grūdintų stiklų stiklo paketą 4H-10-4H, komplektuojamas su sandarinimo tarpinėmis. Atidarymo ribotuvas leidžia atidaryti liuko varčią 90° kampu ir neleidžia jai savaime užsitrenkti.

Stogo išlipimo liukas WG_

Atidarymo konstrukcija - atlenkiamas į viršų. Stogo išlipimo liukas WGT turi vieną grūdintą stiklą 4H ir skirtas neapšildomoms patalpoms. Stogo išlipimo liukas WGI turi dviejų grūdintų stiklų stiklo paketą 4H-10-4H. Stogo liukai komplektuojami kartu su sandarinimo tarpinėmis. Skirti neapšildomoms patalpoms.  

Stogo išlipimo liukai WS_

WS_ stogo išlipimo liukai su tarpine banguotai stogo dangai iki 45mm WSZ arba WSS (liukas su tarpine lygioms dangoms). Turi atlenkiamą konstrukciją. Skaidrus kupolas, pakeltas į viršų 180° kampu, leidžia lengvai išlipti ant stogo, efektyviai apšviečia pastogės patalpą. Medžaga, iš kurios pagamintas kupolas, pasižymi padidintu atsparumu atmosferiniam ir UV poveikiui. Dėl mažo termoizoliacinio koeficiento išlipimo liukai skirti tik nešildomoms patalpoms. Stogo liukai komplektuojami kartu su sandarinimo tarpinėmis. Išlipimo liukai atitinka statinio technnius reikalavimus.