Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!ORIGAMI


ORIGAMI - tai klasikinė plieninė čerpė. Tai stogo danga, cinkuota karštu būdu pagal naujausias technologijas ir dengta atspariais korozijai polimerais. Ji dešimt kartų lengvesnė už įprastų čerpių ar polimercementinių čerpių dangas.

Naudodami kelių standartinių lakštų ilgius ir komplektuojamąsias detales bei vadovaudamiesi stogo dangos dengimo instrukcija, įsitikinsite, jog uždengti stogą ORIGAMI stogo danga lengviau nei tikėjotės.


Storis: 0,45; 0,50 mm;

Svoris: 3,8; 4,3 kg/m2;

Lakšto plotis: 1180 mm;

Dengimo plotis: 1080 mm;

Žingsnio ir čerpės ilgis: 350 mm;

Profilio aukštis: 38 mm;

Standartiniai ilgiai: 840, 1190, ... 6090 mm. Užsakius lakštų ilgiai gali būti pagaminti tiksliai pagal stogo matmenis.

Skardos paviršius dengiamas: poliesteriu, matiniu poliesteriu ir kt. Spalvų gamą sudaro daugiau nei 20 spalvų.

Minimalus stogo nuolydis, naudojant dangą ORIGAMI, turi būti 14°.

Jeigu norite turėti visuomet gražų ir stilingą stogą, plieninė stogo danga ORIGAMI lengvai patenkins tokius poreikius. Mat dangą labai lengva valyti, tokiu būdu nuolat užtikrinant puikią išvaizdą.


Plieninė čerpė ORIGAMI puikiai susilieja su aplinkine architektūra, todėl pateisina pasitikėjimą, naudojant ją tiek naujuose, tiek renovuojamuose ir istoriniuose pastatuose, suteikdama jiems savitą ir nepakartojamą išvaizdą.

 

Kartu su plienine stogo danga komplektuojame visą stogo rinkinį: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stogo langus.