Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!TEGULA


Čerpių imitacijos plieninė stogo danga. Čerpės "Tegula" stulbinamai panašios į molines čerpes - išilginiai ir skersiniai sujungimai nematomi. 

Galimi padengimai:

 

Blizgus poliesteris - padengimo storis  27µm;

Prelaq NOVA - padengimo storis 50µm.

 

 

 

 


Bendras lakšto plotis 1160 mm
Dengiamas lakšto plotis 1000 mm
Modulio ilgis 350 mm 
Bendras profilio aukštis 48 mm
Bendras lakšto ilgis 380 - 6680 mm

 

 

Tegula stogo danga gaminama iš kokybiškos švedų koncerno SSAB skardos , dengtos poliesteriu arba Prelaq Nova 50 . Tegula stogo danga, gali būti dviejų tipų: 

  • maxi ir mini, kurios tvirtinamos, paslėpta varžtų tvirtinimo sistema. Tai patentuotas „ZLock“ montavimo būdas – stogo dangos lakštai prisukami prie stogo grebėstų, naudojant įprastus šio tipo stogo dangai skirtus sraigtus, o tai reiškia, kad montuojant stogo dangą nereikia gręžti skylių pačiame plieno lakšte, todėl plienas yra nepažeidžiamas sraigtais;
  • ir įprastiniais ilgais lapais pagal jūsų stogo išmatavimus (iki 6,68 m). Skardinė čerpė Tegula turi geriausias molinių čerpių bet ir plieninių stogų savybes. Kaip ir molinės stogo čerpės, yra lengvai formuojamos, atsparios šalčiui, tvirtos, ekologiškos . Tačiau plienas pranašesnis už molį – Tegula stogo danga yra beveik 10 kartų lengvesnė. Plieninė čerpė turi ganėtinai aukštą bangą, todėl puikiai išsiskiria iš gausybės skardinių stogų.

Prie stogo dangos Tegula galime sukomplektuoti apvalų kraigą. Jis suteiks gracingumo Jūsų stogui.

Kartu su plienine stogo danga komplektuojame visą stogo rinkinį: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stogo langus.