Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!FINNERA


Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais.
Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvairiomis oro sąlygomis.
Sumontavus dangą nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodo vientisas.

 

Galimi padengimai:
Purex

 

Galimos spalvos:
RR23 (t. pilka), RR29 (raudona), RR32 (t. ruda), RR33 (juoda), RR750 (molio).


Bendras lakšto plotis 1190 mm
Dengiamas lakšto plotis 1140 mm
Modulio ilgis 330 mm
Laiptelio aukštis 30 mm
Bangos aukštis 22 mm
Bendras profilio aukštis 52 mm
Bendras lakšto ilgis 705 mm
Dengiamas lakšto ilgis 660 mm
Dengiamas lakšto plotas 0,750 m2
Lakšto svoris 3,8 kg.

 

 

2000-aisiais metais Ruukki kompanijos pristatytą modulinę čerpinę stogo dangą Finnera® teigiamai  įvertino ir ją įsigiję namų savininkai ir patyrę stogdengiai.

Ši plieninė stogo danga unikali tuo, kad yra parduodama nedideliais, 1190 x 725 mm dydžio paruoštais montavimui lakštais, padengta ilgaamžiu polimeriniu padengimu Purex®, bei turi užlenktą priekinę lakšto briauną.

Nedidelių lakštų privalumai nekelia abejonių:  trumpas pristatymo laikas, paprastesnis įsigijimas,  transportavimas ir sandėliavimas statybvietėje. Be to, stogo pažeidimo atveju patiriamos minimalios išlaidos, pvz., jei ant stogo užkritusi medžio šaka ar kitas sunkus daiktas sugadintų lakštą, – jokios bėdos nuvažiavus į prekybos vietą nusipirkti naują ir jį pakeisti.

Tokią dangą lengviau užkelti ant stogo, apdoroti, visas stogo dengimas vyksta sparčiau.

Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos ilgaamžiškumą, atsparumą įvairiomis oro sąlygomis, tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.

Ruukki Finnera®  stogo danga gaminama tik su Purex® pusiau matiniu, ilgaamžiu polimeriniu padengimu, šiai dangai  suteikiama net 15 metų estetinių savybių bei 40 metų techninių savybių garantija.
Beje, šią dangą nėra sudėtinga susimontuoti ir savo jėgomis besistatantiems ar renovuojantiems stogą – detalioje instrukcijoje rasite nuosekliai aprašytą veiksmų seką, daugybę iliustracijų ir patarimų: atsisiųsti Finnera® montavimo instrukciją (pdf, 4MB)