Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!MURANO


Esame įsitikinę, kad kartu su klasikinių formų gerbėjais ją tinkamai įvertins ir šiuolaikinės architektūros šalininkai. Murano sukurtas panaudojant visus patikimus sprendimus, kurie buvo teigiamai įvertinti čerpėse Venecja. Pasirinkite tą gaminį, kuris jums labiausiai patinka.
 
Modulinę plieninę čerpę Murano galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškos D-Matt (struktūra) ir S-Pure.

 

Galimi padengimai:
X-Matt

D-Matt

S-Pure

Galimos spalvos:
Prelaq 384 (ruda), 742 (molio), 757 (raudona), 455 (grafito), 015 (juoda);

RAL 8017 (ruda), 7024 (grafito), 9005 (juoda).
 


 

Specialiai suprojektuota priekinė lakšto briauna leidžia laisvai atsiskirti vandens lašams ir cirkuliuoti orui. Šis sprendimas padidina gaminio atsparumą korozijai ir neleidžia ant stogo paviršiaus užsilaikyti atmosferos krituliams.
Gamykloje paruoštos kiaurymės, todėl stogdengiui nereikia skardoje žymėti vietų tvirtinimo varžtams įsukti.
Galimybė lengvai įmontuoti stoglangius ant jau baigto stogo – nereikia išmontuoti visos plokštumos, užtenka ištraukti vieną modulį.

 

BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikriną saugumą, geriausią kokybę bei ilgiausiai rinkoje trunkančią garantiją - net iki 50 metų.*
 
BUDMAT plieninė stogo danga Murano yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno - švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos MURANO gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.
 

Murano iš Prelaq X-Matt

Plieninė čerpė Murano yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.

Dangos Prelaq X-Matt atsparumas korozijai buvo patikrintas, ją laikant agresyviose jūrinėse ir pramoninėse aplinkose. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą.
 
Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams. Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės MURANO lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.
 
Asortimente visą laiką yra penkių spalvų Prelaq X-Matt stogo danga Murano: juoda (015), ruda (384), grafito (455), molio (742) ir vyšninė (757).
 
 
 

Murano iš D-Matt

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Murano gaminama ir iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai. Yra prieinamos šios Murano su D-Matt padengimu spalvos: juoda (9005), grafito (7024), ruda (8017) ir molio (8004).

 

 

Murano iš S-Pure

Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skardai su specialių 25 μm S-Pure padengimu yra suteikiama iki 20 metų garantija. Yra prieinamos šios Murano su S-Pure padengimu spalvos: grafito (P724B), antracito (P716B), juoda (P905B), ruda (P817B), molio (P804B), vyšninė (P305B) ir raudona (P311B).

 

 

Modulinės plieninės BUDMAT čerpės – tai visų pirma malonus darbas montuotojui:

 

• modulinių plieninių čerpių lakštai yra vienodi ir lengvi, todėl juos galima be jokio vargo pritaikyti vieną prie kito ar užkelti ant stogo;

• montuotojas neturi žymėtis skardos tvirtinimo varžtams skirtų vietų, nes kiaurymės ir tarpikliams skirtos įdubos yra suformuotos gamykloje;

• plieninės čerpės vertikalios standumo briaunos ir papildomai į modulio užpakalinę dalį užlenkta skarda padidina plieninės čerpės ir viso stogo standumą;

• visą stogo plokštumą galima pakoreguoti jau sujungus lakštus;

• jau įrengtame stoge galima lengvai sumontuoti stoglangius – nebūtina išardyti visą stogo plokštumą, o užtenka išmontuoti vieną modulį.

 

Kartu su plienine stogo danga komplektuojame visą stogo rinkinį: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stogo langus.

 

 

Bendras lakšto plotis 1196 mm
Dengiamas lakšto plotis 1140 mm
Modulio ilgis 350 mm
Laiptelio aukštis 35 mm
Bangos aukštis 11 mm
Bendras profilio aukštis 46 mm
Bendras lakšto ilgis 725 mm
Dengiamas lakšto ilgis 700 mm
Dengiamas lakšto plotas 0,798 m2
Lakšto svoris 3,7 kg.