Pristatymas   Patariame, rekomenduojame
Įdomios akcijos, naujienos ir kiti ypatingi pasiūlymai. Prenumeruok!TRB-135


Apkrovas laikantis profilis.
Gali būti naudojamas tarpatramiams, kurių ilgis daugiau nei 5m.
​Galima užsakyti profilį su antikondensaciniu padengimu DRIPSTOP.

 

Galimi padengimai:
Cinkas;
Blizgus poliesteris - padengimo storis 25µm.


Bendras lakšto plotis 957 mm
Dengiamas lakšto plotis 930 mm
Profilio aukštis 135 mm
Bendras lakšto ilgis 1800 - 15000 mm
Skardos storis 0,75 - 1,50 mm

 

 

Dėl naudojamo didelio atsparumo plieno (iki S320) ir cinko dangos (Zn 275 g/m2) bei dažų Budmat trapeciniai yra puiki ilgai tarnaujanti statybinė medžiaga.

Skarda ALUZINK 185 taip pat yra moderni žaliava, naudojama trapeciniams lakštams gaminti. Plieninė skarda su ALUZINK 185 danga padengta aliuminio (55%), cinko (43,4%) ir silicio (1,6%) lydiniu, yra apdorojama polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo, prailginančių tarnavimo laiką. Beveik 30 metų atliekami tyrimai parodė, kad skarda, dengta ALUZINK 185, iki 7 kartų patvaresnė nei cinkuota skarda.

 

ELEKTROLITINĖ APSAUGA

 

Bazinė padengtų skardos lakštų medžiaga yra plieninė skarda, padengta cinku arba aliucinku.

Cinko danga suteikia dvigubą apsaugą, o taip pat veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei sukuria katodinę (elektrolitinę) apsaugą pjovimo vietose ir galimų cinko dangos pažeidimų vietose. Kai plokštelė yra veikiama drėgmės, susiformuoja galvaninis elementas, kurio katodas yra plienas, o anodas - cinkas. Anodui prarandant tam tikrą kiekį metalo, susikuria apsauginis sluoksnis, sustabdantis plieno korozijos procesus. Todėl Budmat trapeciniai lakštai yra korozijai atsparus ir ypač patvarus produktas.

 

GARANTIJA

 

Naudojamos žaliavos aukšta kokybė, operacijų tikslumas ir modernios, visiškai automatizuotos gamybos linijos leidžia BUDMAT® suteikti rašytinę garantiją trapeciniams lakštams. Garantija ALUZINK 185 padengtiems lakštams suteikiama 10 metų laikotarpiui.

 

Kartu su plienine stogo danga komplektuojame visą stogo rinkinį: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stogo langus.